Wiedzma bloguje: Kremikowy notatnik

czwartek, 1 grudnia 2011

Kremikowy notatnik

Jako że kręcenie kremów na stałe zagości we wiedźmim "menu" - czas rozpracować proporcje i dodatkowe składniki :)Zupa dnia ;)

2 łyżeczki masła mango
2 łyżeczki oleju z pestek winogron (Biedronka)
duuża kropla SLP
2 łyżeczki wody destylowanej
1 ml gliceryny (z apteki)
szczypta alantoiny i gumy ksantanowej (ZSK)
ok. 30ml

Wstrząśnięte niemieszane.
Krem tężeje w lodówce ale już można powiedzeć, że jest o wiele lżejszy niż wcześniejsze maziadła z masłami. Ciut lepki z uwagi na glicerynę. Wchłania się szybciej i daje bardziej orzeźwiające uczucie :)


Myślę, że następnym razem będzie ZIOŁOWO :)


 ***
Mały edit
Zdjęcie notatnika pochodzi z bloga http://pamietniki-beniaminka.blogspot.com. Zapraszam do wgłębienia się - prześliczne oprawy, świetne pomysły!

2 komentarze:

  1. Bardzo CENNY blog! Szalenie ciekawe artykuły, ale... brakuje tu jakiś zdjęć (nawet z internetu!). Jeżeli piszesz bloga dla siebie to jest ok, ale ludzi przyciąga coś więcej niż suchy tekst ( bardzo wartościowy i pouczający skądinąd! ) A piszę to, bo dawno nie byłam na tak mądrym blogu i widzę, że ma potencjał!Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa i konstruktywną krytykę :) Faktycznie uboga jest szata bloga mego ;)

    OdpowiedzUsuń

Czytelniku i Czytelniczko! Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią i włączysz się do dyskusji.

Lawina spamu zmusiła mnie do blokady możliwości komentowania anonimom - mimo wszystko zachęcam Was gorąco i czekam na komentarze!